Cumartesi , Ağustos 4 2018

Alanyaspor Başkanı’ndan Fatih Terim’e Sert Eleştiri! “Bu Ahlaksızlıktır”


Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken Fatih Terim’in Vagner Love’u aratarak sarı kırmızılı kulübe gelmesi yönünde haber yolladığı iddiaların ortaya çıkmasına Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan sert tepki geldi. İşte detaylar…

Igor Tudor’un takımdan gönderilmesinin ardından 4. defa takımı Fatih Terim’e emanet eden Galatasaray’da ligin ikinci yarısı için çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Henüz takımla ilk antremanına çıkmasından sonra bir rapor oluşturan ve bazı eksiklikler olduğunu söyleyen Fatih Terim, takımda bir sol bek eksikliği olduğunu ve imkanlar olursa başka bölgelere de takviyeler yapabileceklerini söyledi. 

VAGNER LOVE İDDİASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI 

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim’in geçtiğimiz günlerde ise Aytemiz Alanyaspor forması giyen Vagner Love’u arattığını ve kendisini takımında görmek için haber yolladığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialar ortaya çıkınca Aytemiz Alanyaspor tarafından da sert tepkiler geldi. 

Fatih Terim’in oyuncusuna telefon açtırdığı ve Galatasaray’a gelmesi yönünde haber yolladığı iddialarının artması üzerine Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, A Spor’da canlı yayına bağlandı ve bu konuya sert bir tepki gösterdi. Vagner’i satmak gibi bir niyetlerinin olmadığını söyleyen Çavuşoğlu, yapılanın ahlaksızlık olduğunu söyledi. Çavuşoğlu,  “Fatih Terim, benim futbolcumu arattırıyor. Bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. Bunları ahlaksızca buluyorum. Önce kulübün başkanıyla görüşülür. Teknik direktörün ne haddine.” ifadelerine yer verdi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir