Cumartesi , Ağustos 4 2018

Galatasaraylı Yöneticiden Arda Turan Açıklaması! “Devre Arasında…”


Galatasaray’ın eski yöneticilerinden olan Ahmet Özdoğan, sarı kırmızılı takım hakkında değerlendirmelerde bulundu ve Arda Turan konusunda da net açıklamalar yaptı. Özdoğan, devre arasında Arda Turan ile bir görüşme yapılabileceğini iddia etti. 

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden olan Ahmet Özdoğan, sarı kırmızılı takım hakkında önemi açıklamalarda bulundu! Radyospor’da Özgür Sancar’a açıklamalarda bulunan Özdoğan, Tudor konusunda sert sözler sarf etti. Igor Tudor’un büyük takım hocası olmadığını söyleyen Özdoğan, şampiyon olsa bile Galatasaray’ın hocası olmayacağını belirtti. Her türlü başarısızlıkta futbolcuları öne atmasından dolayı takım oyununu da bozduğunu belirten Özdoğan, Beşiktaş maçından sonra yaptığı açıklamaların ise doğru olmadığını söyledi ve “Beşiktaş’ın atmosferinden etkilendik gibi sözler, Galatasaray’ın teknik direktörü olamayacağını gösteriyor. Ben Tudor ile 1 gün bile devam etmem.” dedi.

FATİH TERİM ÜZERİNE SİSTEM KURMAMALISINIZ

Galatasaray’ın büyük bir takım olduğunu söyleyen Ahmet Özdoğan, sadece Fatih Terim üzerinden bir sistem kurulmaması gerektiğini ve Galatasaray’ın kendi sisteminin olması gerektiğini belirtti. Fatih Terim’in önemi bir isim olduğunu belirten Özdoğan, “Her yenilince tek çare Terim dediğinizde Galatasaray’ı küçültüyorsunuz. Terim, Galatasaray için önemlidir. Ama sistem önemlidir.” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan son günlerde en çok konuşulan isimlerden bir tanesi olan Arda Turan konusunda açıklamalarda bulunan Özdoğan, Arda için devre arasında görüşme yapılabileceğini söyledi ve “Arda Turan konusunda bazı enteresan gelişmeler olabilir. Devre bittikten sonra Galatasaray ile Arda Turan arasında sıcak gelişmeler olabilir.” dedi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir