Pazartesi , Temmuz 23 2018

Ali Koç Seçimlerde Aday Olacağını Resmen Açıkladı


Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25. yıl kutlamaları balosunda yaptığı konuşmada, 2018 yılında yapılması planlanan Fenerbahçe seçimlerinde aday olacağını açıkladı. 

Ali Koç, dün akşam düzenlenen 1907 Fenerbahçe Derneği’nin 25. yıl kutlamaları balosunda konuşma yaptı. Konuşma sırasında Fenerbahçe’nin 2018 yılında yapılması planlanan başkanlık seçimlerinde başkan adayı olacağını resmen açıkladı. 

ALİ KOÇ BOMBAYI PATLATTI
İstanbul Four Seasons Otel’de 1907 Fenerbahçe Derneği’nin kuruluşunun 25’inci yılı için balo düzenlendi. Kutlamalar basına kapalı olarak düzenlenirken, spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim katıldı. Ali Koç, gecede kürsüye çıkarak 13 yıldır sürdürdüğü 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. Koç’un açıklamaları bununla da sınırlı kalmadı. Ali Koç açıklamasının devamında, “Başkanlığı bırakma nedenim 2018 Mayıs ayında yapılacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimlerinin şeffaf bir ortamda yapılması. Sosyal medyada bana sahip çıkan, destek veren tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir