Pazartesi , Haziran 25 2018

Ali Koç’un Sermayesi Avrupa Şampiyonluğunu Getirir


Fenerbahçe’nin yaşayan efsane başkanlarından olan Ali Şen, başkanlık seçimlerinde kendisinin oy vereceği isimin Ali Koç olacağını belirtti ve Ali Koç’un kulübe vereceği sermayenin Avrupa Şampiyonluğunu getirebileceğini dile getirdi. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin yaşayan efsane başkanlarından bir tanesi olan Ali Şen, sarı lacivertli kulüp hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Öncelikle Süper Lig’i değerlendiren Ali Şen, Fenerbahçe’nin ve Beşiktaş ile Başakşehir’in şampiyonluğa aday olduğunu dile getirdi ve Beşiktaş’ın bir adım önde olduğunu dile getirdi. Buna gerekçe olaraksa Ali Şen, siyah beyazlı ekibin kadro kalitesini örnek gösterdi. 

ALİ KOÇ BÜYÜK SERMAYE GETİRECEK

Fenerbahçe’de sezon sonunda oldukça çetin bir şekilde geçecek olan başkanlık yarışı hakkında da açıklamalarda bulunan Ali Şen, kendisinin destekleyeceği adayın Ali Koç olduğunu tekrarladı ve Ali Koç’un sarı lacivertli kulübe çok büyük bir sermaye getireceğini dile getirdi. Bu büyük sermayenin sarı lacivertlilere ise Avrupa Şampiyonluğunu bile getirebileceğini söyleyen Ali Şen, “Aziz Yıldırım 20 yılda büyük işler yaptı yoruldu. Kendisi yorulmadım dese de yoruldu. Ali Koç büyük sermaye getireceğini söyledi. Büyük sermaye demek Fenerbahçe’nin Basketbol da olduğu gibi gutbolda da Avrupa Şampiyonluğu getireceği demektir. Kim kazanır bilmiyorum ama ben oyumu Ali Koç’a vereceğim” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Fenerbahçe’nin Van Persie transferini de değerlendiren Ali Şen, bu transferin bakıldığında çok doğru bir transfer olduğunu ve Van Persie’nin çok büyük bir futbolcu olduğunu ancak yıldız futbolcunun dürüst çıkmadığını dile getirdi.
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir