Pazartesi , Temmuz 23 2018

Ali Şen: “Ali Koç’un Kuracağı Kadro Avrupa Şampiyonu Olur”


Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen, Haziran ayında yapılacak olan kongreye ilişkin açıklamalarda bulundu ve kendisinin adayının Ali Koç olduğunu söyledi ve Ali Koç’un Fenerbahçe’ye Türk futbolunda görülememiş sermaye yatıracağını söyledi. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından olan Ali Şen, Haziran ayında yapılacak olan başkanlık seçimine ilişkin ve Fenerahçe-Medipol Başakşehir maçına ilişkin açıklamalarda bulundu. Medipol Başakşehir’in akıllı bir başkanı olduğunu söyleyen Şen, kurdukları sistem sayesinde bu kadar başarılı olduklarını söyledi. En önemli maçta Fenerbahçe’ye kaybettiklerini belirten Şen, yanlış bir şey yapmadıklarını ama karşılarında Fenerbahçe olduğunu ve bu yüzden mağlubiyetin normal olduğunu söyledi. 

OYUM ALİ KOÇ’A 

Haziran ayında yapılacak olan başkanlık seçimlerine ilişkin de açıklamalarda bulunan Ali Şen, Aziz Yıldırım’ın 20 senedir başkanlık yaptığını ve artık bırakması gerektiğini söyledi ve Ali Koç’a destek vermesi gerektiğini belirtti. Kendisinin seçimde Ali Koç’a oy vereceğini belirten Ali Şen, Ali Koç başkan olursa vaadinin Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu olacağını söyledi. Ali Koç’un Fenerbahçe’ye Türk futbolunda görülmemiş bir sermaye yatıracağını söyleyen Ali Şen, kurulacak kadroyla ise Avrupa şampiyonluğunun gelebileceğini belirtti ve Ali Koç’un başkan olması halinde sarı lacivertlilerin bayram edeceğini söyledi. Şen, “Ali Koç, gelirse Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu vaadi olur. Taraftar, evine gelince Avrupa şampiyonu olma umuduyla kafasını yastığa koyar.  Büyük sermaye koyacağını biliyorum. Türk sporunda görülmemiş bir sermaye girecek. O’nun vereceği parayla, yapacağı kadro Avrupa şampiyonu olabilir.” ifadelerini kullandı.
 
 

About

Check Also

Kupa Finalini Cüneyt Çakır Yönetecek

Büyük heyecana sahne olacak Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Mobilya Akhisarspor ile Fenerbahçe karşı karşıya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir