Cuma , Ağustos 3 2018

Alman Kadını Taciz Edip Boğazını Sıktı, Ölmediğini Anlayınca da Başını Taşla Ezdi


Antalya’da 60 yaşındaki Alman kadının öldürülmesi ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Cinayet zanlısı, taciz ettiği Alman kadının polis arayacağını söylemesi üzerine boğazını sıktı. Kadınlar ölmediğini gören katil zanlısı daha sonra başını taşla ezerek öldürdü.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 60 yaşındaki Karin Ellen Hitzel isimli Alman vatandaşı kadının ölümüne ilişkin yeni dedi Aşağılar ortaya çıkmaya başladı. Cinayet zanlısı şahsın,  kadının polisi arayacağını söylemesi üzerine boğazını sıktığı ve kadının ölmediğini görünce de bu defa da başını taşla ezerek öldürdü ortaya çıktı.

POLİS DİDİK DİDİK İNCELEDİ

Manavgat Sorgun Mahallesi Avni Akın Caddesinde tripleks bir müstakil Evde Tek Başına yaşadığı öğrenilen 60 yaşındaki Alman vatandaşı kadın,  8 Temmuz tarihinde evinin bahçesinde ve üzeri kurumuş Otlar ile örtülmüş halde ölü bulundu. Kadının eski erkek arkadaşı Alman kadının cesedini bularak Polise haber verdi.  Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri kadının erkek arkadaşını gözlem altına aldı. Cinayete kurban gittiği belirlenen kadının bulunması için titizlikle bir çalışma başlatıldı.

OTOBÜSE BİNMESİ DİKKAT ÇEKTİ

Asayiş Büro Amirliği ekipleri ilk olarak Alman kadının oturduğu evin bitişiğindeki evde yaşayan ve sitede bulunan bir kuyumcunun çalışanları olduğu öğrenilen kişilerin ifadesine başvurdu.  lojman olarak kullanılan tripleks Evde bulunan ve kuyumcunun inşaatında mermer işi yapan ustaların da kaldığı bu evde ustalardan birinin olay gecesi çocuğunun hastalandığını söyleyerek Adana otobüsünde bindiği ve Hatay’a gittiği anlaşıldı. Ustanın odasında inceleyen polis ekipleri Alman kadının üzerine örtülen otlardan bu odada da buldu. Bunun üzerine şüpheler Ş.A.’ya yöneldi. Polis ekipleri cinayet zanlısı adamı kısa sürede yakaladı.

About admin

Check Also

Baraj Kapaklarının Açılmasıyla 100 Kişi Kanyonda Mahsur Kaldı

Adıyaman’ın Kahta ilçesindeki Cendere Köprüsü civarındaki kanyonda piknik yapan yaklaşık 100 kişi baraj kapaklarının açılması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir