Pazar , Haziran 24 2018

Alman Kız Cinsel İlişki Kölesi Değil, DEAŞ’ın Keskin Nişancısıymış!


Irak’ın Musul kentinde yakalanan ve Almanya’dan kaçarak DEAŞ’a katılan 16 yaşındaki Linda’nın önce cinsel ilişki kölesi olduğu sanılmıştı. Ancak, Alman kızın DEAŞ’ın keskin nişancısı olduğu ortaya çıktı. 

Musul’da geçtiğimiz gün bir tünelde gözaltına alınan 20 yabancı arasında olan 16 yaşındaki Linda Wenzel adlı Alman kızın Çeçen bir DEAŞ militanı ile evli olduğu ortaya çıktı. Daha önce Alman kızın DEAŞ’ın seks kölelerinden biri olabileceği ihtimali üzerinde duruluyordu. Ancak yanında silah bulunan genç kızın, DEAŞ’ın keskin nişancısı olduğu belirlendi. 

MEĞER KESKİN NİŞANCIYMIŞ
Iraklı milletvekili Viyan Dakhil tarafından The Times’a yapılan açıklamada, Wenzel’in kendisine Almanya’dan Irak’a eşinin peşinden geldiğini söylediğini ve anne Wenzel’in kızının Musul’da bir tünelde bulunduğunu doğruladığını belirtti. Genç kızın sorgusunun hala devam ettiğini söyleyen Dakhil, Wenzel’in Almanya’ya iade etmemesi için hükümetten talepte bulunacaklarını söyledi. Aynı zamanda genç kızın Irak kanunlarına göre cezalandırılması gerektiğini savunan Dakhil, Linda’nın Irak’a terör örgütüne katılmak için geldiğini söyledi. 

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir