Cuma , Haziran 22 2018

Almanya'da Alarm! Bıçaklı Saldırgan Böyle Yakalandı


Almanya’nın Hamburg kentinde süpermarkette bir kişi çevresinde bulunanlara elindeki bıçakla saldırdı. Alınan ilk bilgilere göre olay yerinde bir kişi öldü, çok sayıda da yaralı var. 

Almanya’nın Hamburg kentinde yaşanan saldırının ardından terör alarm verildi. Etrafında bulunanlara bıçakla rastgele saldıran kişi bir kişiyi öldürdü, çok sayıda yaralı olduğu öğrenildi. Olayı gerçekleştiren saldırgan, polis tarafından gözaltına alındı. Saldırganın polis arabasına bindirildiği sırada kanlar içerisinde olduğu görüldü. Olayın terör bağlantısı olup olmadığı konusunda ise henüz Hamburg polisinden bir açıklama yapılmadı. 

EN AZ BİR ÖLÜ
Olayın saat 16.11’de gerçekleştiği ve bıçaklı saldırganın etrafa rastgele saldırdığı polise ihbar edildi. Alman Bild gazetesi terörle mücadele edipleri tarafından düzenlenen operasyonla saldırganın yakalandığını yazdı. Saldırganın henüz terörle bağlantısı olup olmadığı öğrenilemezken, rastgele bıçakla dehşet saçtığı öğrenildi. Olaydan sonra Twitter’dan bir açıklama yapan Hamburg polisi, saldırının gerçekleştiği adrese vatandaşların çok yaklaşmaması konusunda uyarıda bulundu. 

3-412.jpg
Ayrıntılar Gelecek…

 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir