Pazartesi , Haziran 25 2018

Almanya'yı Şok Eden Yarışma! Bir Adada 7 Kadın 7 Erkek Çırılçıplak…


Almanya’da yeni bir evlilik yarışması başladı. Evlilik programlarında çıtayı çok yukarıya taşıyan “Adem, Havva’yı Arıyor” yarışmasında bir adada 7 kadın, 7 erkek çırılçıplak şekilde yaşayarak kendilerine uygun eş adayını arıyor. Sıra dışı yarışma, şimdiden ülke gündemine oturdu. 

Almanya’da yeni yayınlanmaya başlayan “Adem, Havva’yı Arıyor” adlı yarışma ülkeyi şok etti. Yarışmada format gereği bir adada çırılçıplak olarak yaşayan 7 kadın ve 7 erkek kendilerine uygun eş adayını arıyor. Son günlerde ülke gündeminden düşmeyen programa tepkiler de çığ gibi büyüyor. 

ADEM HAVVA’YI ARIYOR
‘Adem Havva’yı Arıyor’ (Adam Sucht Eva) adlı yarışma Ulusal bir kanal olan RTL’de yayınlanıyor. Yarışma hakkında bilgileri Habertürk yazarı İpek Durkal verdi. Durkal, televizyonu açtığında bir anda karşısında çıplak insanları görünce paniklediğini ve yanlış bir tuşa basarak şifreli yayına girdiğini düşünürken, aslında bunun bir yarışma olduğunu anlıyor. 

YARIŞMANIN FORMATINI ANLATTI
Habertürk yazarı İpek Durkal yarışmanın formatında 7 erkek ve 7 kadın yarışmacının bütün eşyalarını bir teknede bıraktığını ve yüzerek adaya çıkarak kendilerine eş aradıklarını söyledi. Yarışmada, çiftlerin birbirlerini beğenmesi durumunda bir buluşma düzenleniyor ve taraflar ilk defa burada kıyafetle görüşüyor. İpek Dural ise izlediği bölümlerde yarışmacılar birbirlerini kıyafetle görünce evlenmekten vazgeçtiklerini söylüyor. 

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir