Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Düşüşe Geçti! İşte 19 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Ani bir yükseliş göstererek rekorlar üzerine rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden bir düşme eğilimi başladı ve fiyatlar gerilemeye başladı. Bu son düşüşün ardından ise çeyrek altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine en hareketli dönem yaşanıyor! Son zamanlarda yaşadığı değişimler ile herkesi şaşırtan altın fiyatları yatırımcıların yüzünü güldürürken, fiyatlar ise yeniden değişim göstermeye başladı. Her an her saniye değişim gösterebilen atın fiyatları, yeniden düşüş yaşamaya başladı ve bu son düşüşlerden sonra ekonomi analistleri bazı açıklamalarda bulundu. Ekonomi analistleri tarafından yapılan açıklamada, altın fiyatlarındaki değişimin jeopolitik olaylardan kaynaklandığını ve zaman zaman ani yükselişlerin bu yüzden kaynaklandığını belirtti. Fiyatlarda yaşanılan olağanüstü çıkışların yeniden normale döneceğini belirten ekonomistler, kısa sürede dengelenmenin meydana geleceğini belirtti.

19 OCAK’TA ÇEYREK ALTIN VE GRAM ALTIN KAÇ PARA OLDU?

19 Ocak itibari ile çeyrek altın fiyatı yaşanılan düşüşün ardından 264 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 161 lira oldu. Tam altın ise 1.053 lira olurken, yarım altının fiyatı 528 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını 1.081 lira olurken, ons fiyatı 1.327 lira oldu. Bunun yanı sıra 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı 5.252 lira oldu. ayrıca 14 ayar altının satış fiyatı ise 92 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir