Cuma , Haziran 22 2018

Altın Fiyatları Erimeye Devam Ediyor! 2 Mart 2018 Güncel Altın Fiyatları


Şubat ayının son haftasında başlayan ve Mart ayının ilk günlerinde devam eden altın fiyatlarındaki düşüşler devam ediyor. Bu son düşüşlerin ardından ise çeyrek altın ile gram altının satışı ne kadar odu? İşte detaylar…

Şubat ayında oldukça hareketli bir dönem geçiren altın fiyatları, özellikle son iki haftayı hareketli geçirdi. Şubat ayında büyük bir çıkış yakalayan ve bu çıkış ile rekorlar kıran altın fiyatları, geçtiğimiz hafta ise düşüşe başladı ve bu düşüş Mart ayının ilk günlerinde de devam etmeye başladı. Mart ayı itibari ile düşmeye devam eden altın fiyatları hakkında ise ekonomi analistleri bazı değerlendirmelerde bulundu ve fiyatlardaki kırılmaların bir müddet daha devam edeceğini ve fiyatların yavaş yavaş dengeleneceğini dile getirdi. Ayrıca fiyatlarda yeni bir sürprizin beklenmediği e belirtildi.

2 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

2 Mart itibari ile ise altın fiyatlarında düşüşler devam etmeye başladı. Bu düşüşler ile birlikte çeyrek altının satış fiyatı 262 liraya düştü. Ayrıca gram altının satış fiyatı ise çeyrek altının yanı sıra yükseliş gösterip 161 lira oldu. Tam altının fiyatı ise 1.046 liraya gerilerken, yarım altın ise 524 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.074 lira olurken, ons fiyatı 1.317 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bilezik ise 146 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.215 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir