Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Fırladı! İşte 20 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yine çok hareketli saatler geçiriyor! Dün düşüş içerisinde olan fiyatlar bugün itibari ile yeniden yükseldi ve çeyrek altının fiyatı adeta yeniden zirveye ulaştı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine son günlerin en hareketli saatleri yaşanıyor! Her geçen saniyede bir değişiklik gösteren altın fiyatları dün itibari düşüşe geçmiş ve fiyatlar aşağıya doğru inmeye başlamıştı. Ancak hem Türkiye’de hem de orta doğuda yaşanan siyasi gelişmeler ve jeopolitik olaylardan dolayı fiyatlar yine ani bir yükselişe geçti. Bu ani yükseliş sonrasında bir açıklama yapan ekonomi analistleri, yaşanılan gelişmelerden dolayı altın fiyatlarının bir süre daha yükseliş içerisinde ilerleyeceğini belirtti ve bu yükselişlerde bir ihtimal yeni rekorların da kırılabileceğini dile getirdi. İlerleyen süreçte ise fiyatlarda hafif düşüşlerin gerçekleşebileceğini de dile getirdi.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

Altın fiyatlarında meydana gelen bu ani yükselişlerin ardından 20 Ocak’ta çeyrek altının satış fiyatı 266 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 163 liraya yükseldi. Cumhuriyet altını ise 1.084 lira olurken, ons fiyatı 1.332 lira oldu. Ayrıca tam altının satış fiyatı ise 1.061 lira olurken, yarım altın ise 532 liradan alıcısını bulmaya başladı. Bununla birlikte 22 ayar bileziğin satış fiyatı 148 lira olurken, beşli altın ise 5.288 liradan alıcısını bulmaya başladı.   

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir