Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Hızla Düşüyor! İşte 30 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yaşanılan yükselişler son buldu ve fiyatlarda oldukça hızlı bir düşüş yaşanmaya başladı. Bu düşüş ise çeyrek altında ve gram altında daha net görüldü. İşte 30 Mart 2018 altın fiyatlarının detayı…

Altın fiyatlarında yine oldukça şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor! Geçtiğimiz ay sonu itibari ile yükselişlerin yaşandığı altın fiyatları, bu yükselişleri ise Mart ayında da sürdürdü ve ay ortasında fiyatlarda her ne kadar hafif düşüşler meydana gelse de son haftalarda fiyatlar oldukça büyük yükselişler yaşadı ve bu yükselişler sonrasında ise yeni rekorlar kırıldı. Özellikle çeyrek altının ve gram altının satış fiyatı rekor seviyeye çıktı. Mart ayının sonlarına gelinmesiyle birlikte ise altın fiyatlarında yeni bir gelişme yaşandı ve fiyatlarda düşüşler yaşanmaya başladı. Bu hızlı düşüşler ise özellikle yine çeyrek altında meydana geldi. Ekonomi analistleri de fiyatlardaki düşüşlerin devam edeceğiniz ve yeni aya atın fiyatlarının düşüş içerisinde girebileceğini söyledi.

30 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

30 Mart itibari ile düşüşünü sürdüren altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 275 liraya geriledi. Gram altının satış fiyatı ise 168 lira oldu. Tam altın ise 1.100 liraya düşerken, yarım altının fiyatı 551 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını ise 1.127 lira olurken, ons fiyatı 1.325 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 153 liraya düşerken, beşli altının fiyatı da 5.486 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir