Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatları Şaşırtmaya Devam Ediyor! İşte 8 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında her geçen gün şaşırtan gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fiyatlarda dün yükselişler yaşanırken bugün itibari ile yeniden düşüş yaşanıyor. Peki bu düşüş sonrasında altın fiyatları nasıl şekillendi. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında tam anlamıyla şaşırtan gelişmeler yaşanmaya devame diyor! Fiyatlar her geçen saniyede bir değişiklik gösterebilirken, her geçen gün bir düşüş ve yükseliş gösterebiliyor. Dün itibari ile altın fiyatlarında yeniden bir yükseliş başlamışken, fiyatlar ise bugün tam tersi bir şekilde değişim yaşadı ve fiyatlarda bir kırılma meydana geldi. Yaşanılan bu değişim hakkında değerlendirmelerde bulunan ekonomi analistleri ise altın fiyatlarının belirli bir seviyede dengeleneceğini belirtti ve jeopolitik olaylardan dolayı fiyatların bu denli hareketli olduğunu belirtti.

8 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

8 Şubat itibari ile yaşanılan düşüşlerin ardından çeyrek altının satış fiyatı 263 lira oldu. Gram altın ise 161 liradan alıcısını bulmaya başladı. Bununla beraber tam altın 1.049 lira olurken, yarım altının satış fiyatı 526 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını 1.078 liradan satılırken, ons fiyatı ise diğerlerine göre yükseliş göstererek 1.317 lira oldu. Düşüş göstermeye devam eden 22 ayar bilezik ise 146 liradan satışa sunulurken, beşli altının satış fiyatı 5.231 lira oldu. Bunun yanı sıra 14 ayar altının satış fiyatı da 91 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir