Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatları Yeni Haftaya Nasıl Başladı? İşte 19 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatları hafta sonu itibari ile kademeli bir düşüş içerisinde ilerleyişini sürdürdü ve fiyatlardaki kırılma devam etti. Peki altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı ve fiyatlarda düşüş yaşanmıştı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında geçtiğimiz hafta itibari ile yaşanılan yükselişler bir süre devam etti ve fiyatlarda yeni rekorların kırılıp kırılmaması son derece merak edilmeye başlandı. Özellikle çeyrek altın ve gram altının fiyatı adeta zirveye doğru yaklaşırken, yaşanılan bu yükselişler sonrasında tüm zamanların rekoru kırıldı. Fiyatların bu seviyelerde yükselişinin devam edip etmeyeceği merak edilirken, fiyatlarda hafta sonu bir kırılma yaşandı ve hata sonunu altın fiyatları düşüş içerisinde geçirdi. Bu düşüş ise devam etti ve altın fiyatları yeni haftaya da düşüş içerisinde başladı. Ekonomi analistleri tarafından yapıla açıklamada ise düşüşlerin devam edeceği belirtildi.

19 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

19 Şubat itibari ile düşme eğilimi içerisinde devam eden altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Gram altın ise 162 liradan satılmaya başlandı. Tam altın ise 1.059 liradaki yerini korudu ve yarım altın 531 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.087 lira olurken, ons fiyatı 1.348 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 148 liradan satışa sunulurken, beşli altının satış fiyatı da 5.281 lira oldu. 14 ayar altının fiyatı ise 92 liradaki yerini korudu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir