Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatları Yeni Haftaya Nasıl Başladı? İşte 26 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında bir haftadan bu yana devam eden yükselişler hız kesmedi ve sürekli devam etti. Hafta sonunda da devam eden yükselişler, yeni haftanın başlangıcında da değişiklik göstermedi. Peki altın fiyatları yeni haftada ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

İki hafta öncesine kadar yaşadığı ani yükselişlerin ardından tam tersine bir şekilde ilerleyiş gösteren ve ani bir düşüşe geçen altın fiyatları, geçtiğimiz hafta itibari ile ise yükseliş yaşamaya başladı ve fiyatlardaki bu yükseliş hafta sonunda da devam etti. Özellikle çeyrek altın ve gram altın fyatlarında bu hareketlilik yaşanırken, ekonomi analistleri ise fiyatların hareketliliğini jeopolitik olaylara bağladı ve bu sebeple de fiyatlarda beklenmedik gelişmelerin her an yaşanabileceğini bu yüzden de önümüzdeki günlerde bu yükselişlerin sona erebileceği belirtildi.

26 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

Hafta sonunda da devam eden yükselişler, yeni haftanın başlangıcında da devam etti. Çeyrek altının yeni haftaya başlangıcı ise 264 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 161 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.085 liradan alıcısını bulurken, ons fiyatı 1.328 lira oldu. Tam altın ise 1.056 liradan satılırken, yarım altının fiyatı 529 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 147 liradaki yerini korurken, beşli altının satış fiyatı  ise 5.267 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir