Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Yeniden Yükseliyor! İşte 24 Aralık 2017 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Son bir haftadan bu yana düşme eğiliminde olan altın fiyatlarında Cuma günü itibari ile başlayan hareketlenme devam ediyor ve fiyatlar yükselişini sürdürüyor. Peki son yükselişlerin ardından çeyrek altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Her geçen gün ve her geçen saniye değişiklik gösterebilen altın fiyatları, yine beklenmedik bir şekilde hareketlendi ve fiyatlar yükselmeye başladı! Son bir haftadan beri düşme eğilimi içerisinde olan ve bu şekilde devam eden altın fiyatları, Cuma günü itibari ile hareketlenmeye başlamış ve hafta sonu ise yükselmeye başlamıştı. Fiyatlarda yükselme eğiliminin devam ettiği görülürken, ekonomi analistleri ise bu yükseliş karşısında olumsuz bir açıklamada bulunmuyor. Fiyatların bu denli yükselip düşeceğini söyleyen ekonomistler, yavaş yavaş fiyatların yeniden dengeleneceğini belirtiyorlar.

24 ARALIK’TA ALTIN NE KADAR OLDU?

24 Aralık itibari ile çeyrek altının satış fiyatı 255 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 156 liraya yükseldi. Bunun yanı sıra Cumhuriyet altını ise 1.050 liraya yükselirken, ons fiyatı ise 1.274 lira oldu. Tam altının ise satış fiyatı 1.020 lirayı görürken, yarım altının satış fiyatı 511 liraya yükseldi.

22 ayar bilek ise 142 liradan alıcısını bulurken, beşli altının satış fiyatı 5.086 lira oldu. Ayrıca 14 ayar altın ise 89 liraya yükseliş gösterdi.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir