Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Yeniden Yükselmeye Başladı! İşte 31 Ocak 2018 Altın Fiyatları  


Altın fiyatlarında devam eden hafif düşüşler yerini yükselişe bıraktı ve fiyatlar ayın son gününde de zirveye doğru hareketlendi. Peki bu son yükselişlerden sonra altın fiyatları nasıl şekillendi ve çeyrek altının fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında uzun zamandır devam eden ani iniş çıkışlar hala daha aynı şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir yükselen bir düşen altın fiyatlarında ayın son gününde yine yeni bir hareketlilik yaşanıyor ve tüm zamanların rekorunu kıran altın fiyatlarında yükseliş yaşanıyor. Bu yaşanılan yükselişler ise altın yatırımcılarını hayli memnun ederken, altın alacak olanlar ise bu durumdan pek memnun sayılmazlar. Ekonomi analistleri ise ayın son gününde yaşanan bu yükselişleri değerlendirdi ve fiyatlarda bir süre bu yükselişlerin devam edeceğini belirtti. Bu yükselişlerin ise kısa sürede düşüş yaşayacağını da belirten analistler, fiyatların normale dönmesinin hayli zaman alacağı belirtildi.

31 OCAK 2018 ALTIN FİYATLARI

Ayın son gününde yaşanılan bu ani yükselişlerin ardından çeyrek altının fiyatı a267 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 162 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.092 lira olurken, ons fiyatı ise 1.338 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı 148 lirada sabit kalırken, beşli altının satış fiyatı ise 5.308 lira oldu. Tam altın ise 1.064 lira olurken, yarım altın ise 534 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir