Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Yine Hareketlendi! İşte 31 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yine yeni bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Fiyatlar birkaç gündür düşüş yaşamaya başlamışken, yine sürpriz bir gelişme yaşandı ve fiyatlar yeniden yükselmeye başladı. İşte 31 Mart 2018 altın fiyatları…

Altın fiyatları yine her an her saat nasıl değişiklik yaşıyor yine herkese göstermeyi başardı. Aybaşından bu yana yükselerek devam eden ve son haftalarda ise yaşadığı yükselişler ile adeta yeni rekorlar kıran altın fiyatları, hiç beklenmedik bir anda düşüş yaşamaya başladı ve özellikle çeyrek altında sert bir düşüş yaşanmaya başladı. Ancak fiyatlar yine bir sürpriz yaptı ve düşme eğilimi sürerken yeniden yükselmeye başladı. Altın fiyatlarında yeniden yaşanılan bu yükselişi değerlendiren ekonomistler, fiyatların bu yükselişini jeopolitik olaylara bağlarken, her an yeni bir değişikliğin de olabileceğini ve fiyatlarda yeniden bir düşüş olabileceğini dile getirdi.

31 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

31 Mart itibari ile ise altın fiyatlarında yaşanılan bu yeni yükselişler sonrasında çeyrek altının satış fiyatı 276 lira oldu. Bununla beraber gram altının satış fiyatı ise 168 lira oldu. Tam altın ise 1.101 lira olurken, yarım altının fiyatı ise552 lira oldu. Ayrıca cumhuriyet altını ise 1.127 lira olurken, ons fiyatı 1.325 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 154 lira olurken, beşli altının fiyatı ise 5.490 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir