Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatları Yükselişte! İşte 6 Mart 2018 Altın Fiyatları


Yeni haftaya yükseliş içerisinde başlayan altın fiyatları, haftanın ikinci gününde de bu yükselişini devam ettirdi ve özellikle çeyrek altın ile gram altında bu yükselişler devam etti. Peki 6 Mart’ta altın fiyatları nasıl şekillendi? İşte detaylar…

Şubat ayında son derece değişken bir şekilde ilerleyen ve tüm zamanların rekorunu kıran altın fiyatları, Şubat ayının son haftasında ise düşüş içerisinde ilerledi. Ancak Mart ayının ilk günü itibari ile ise altın fiyatlarında bir yükseliş başladı. Yeni haftaya da yükseliş içerisinde başlayan altın fiyatları, bu yükselişi ise haftanın ikinci gününde de devam ettirdi. Ekonomi analistleri ise altın fiyatlarında başlayan bu yükselişi değerlendirdi ve fiyatlarda kademeli bir şekilde yükselişin devam edeceğini belirtti. Bu yükselişlerin ardından ise yine fiyatlarda hafif kırılmaların görüleceği de belirtildi ve sert düşüşlerin beklenmediği belirtildi.

6 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

6 Mart 2018 itibari ile ise altın fiyatlarında yükseliş devam etti. Bu yükseliş sonrasında ise çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Ayrıca gram altının satış fiyatı ise 161 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.087 lira olurken, ons fiyatı ise 1.321 lira oldu. Tam altın ise 1.057 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 530 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 147 lira olurken, beşli altının fiyatı ise 5.272 lira oldu.  

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir