Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! 21 Şubat 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında hafta başından bu yana yükselişler devam ediyor. Yaşanılan bu son yükselişler sonrasında ise altın fiyatlarının son durumu nasıl oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında son günlerin en hareketli zamanları yaşanıyor! Geçtiğimiz hafta ani bir yükseliş içerisine giren ve bu yükselişten sonra ise adeta yeniden rekorlar kırmaya başlayan altın fiyatları, hafta sonu ise ufak kırılmalar yaşamış ve hafta sonu ise fiyatlarda düşüşler meydana gelmişti. Bununla beraber hafta başından bu yanı ise altın fiyatları yeniden yükselişe geçti ve bu yükselişlerin ardından ise ekonomi analistleri hemen bir açıklama yaptı. Altın fiyatlarındaki bu yükselişlerin jeopolitik olaylardan dolayı kaynaklandığını belirtilirken, fiyatlarda ise ani bir düşüş ve bu düşüş sonrası dengelenmenin şuan beklenmediği belirtildi. Ancak fiyatlarda hafif kırılmaların yaşanacağı belirtildi.

21 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

21 Şubat 2018 itibari ile altın fiyatlarında yaşanılan yükseliş devam etti. Bu yükselişlerin ardından ise çeyrek altın 266 liradan satılmaya başlandı ve gram altın ise 162 liradan satışa sunulmaya başlandı. Tam altının fiyatı ise 1.063 liraya yükselirken, yarım altının fiyatı 533 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.084 lira olurken, ons fiyatı 1.328 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bilezik fiyatı 148 lira olurken, beşli altının fiyatı ise 5.300 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir