Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! 8 Mart 2018 Güncel Altın Fiyatları


Son günlerde aralıksız bir şekilde yükselme eğilimi içerisinde olan altın fiyatları yükselişini sürdürmeye devam etti. Bu son yükselişlerin ardından ise altın fiyatlarındaki son durum nasıl oldu ve çeyrek altın kaç para oldu? İşte detaylar…

Son yılların en hareketli dönemini yaşayan altın fiyatları, sürekli olarak bir iniş ve bir çıkış gösterse de ara ara kendisini dengeliyor. Ancak geçtiğimiz ayın ilk zamanlarında kırılmalar yaşanan altın fiyatları daha sonra ise yaşadığı yükselişler ile yeni bir rekor kırarak herkesi şaşırtmış ancak kısa sürede yeniden fiyatlar eski halini almıştı. Mart ayında ise yükseliş göstermeye devam eden altın fiyatları hakkında ekonomi analistleri tarafından yapılan açıklamada, fiyatların bu seviyelerde devam edeceği ve ilerleyen süreçte ise hafif düşüşlerin meydana geleceği açıklandı. Ancak fiyatlarda sert düşüşlerin beklenmediği de açıklandı.

8 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

8 Mart itibari ile ise altın fiyatlarındaki yükseliş devam etti. Yaşanılan bu yükselişin ardından ise çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Gram altın ise 162 liradan satılmaya başlandı. Tam altın ise 1.058 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 531 liraya yükseldi. Cumhuriyet altını ise 1.087 lira olurken, ons fiyatı ise 1.325 lira oldu. ayrıca 22 ayar bilezik ise 148 lira oldu ve beşli altın ise 5.278 lira oldu.  

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir