Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! İşte 16 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında geçtiğimiz günler itibari ile başlayan yükselişler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Fiyatlarda yaşanılan bu gelişme sonrasında ise altın fiyatları nasıl şekillendi ve çeyrek altının satış fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında geçtiğimiz günlerde devam eden yükselişler bir anda son bulmuş ve fiyatlarda düşüşler yaşanmaya başlamıştı. Altın fiyatlarında yaşanılan bu düşüşler ise en çok altın alıcılarını sevindirirken, fiyatlarda ise hiç beklenmedik ani bir gelişme meydana geldi ve ani bir yükseliş yaşanmaya başladı. Fiyatlarda meydana gelen bu ani yükselişlerin ardından açıklamalarda bulunan ekonomi analistleri ise fiyatlardaki bu yükselişlerin tamamen jeopolitik olaylardan kaynaklandığını ve fiyatların bir süre daha bu seviyelerde ilerlemeye devam edeceğini açıkladı. Ayrıca fiyatlarda daha sonra yaşanılacak düşüşlerde ise çok sert bir düşüş olmayacağı ve düşüşlerin hafif bir şekilde olacağı belirtildi.

16 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

16 Mart itibari ile de yükselmeye devam eden altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 269 lira oldu. Gram altın ise 164 liradan satılmaya başlandı. Yarım altın ise 539 lira olurken, tam altın ise 1.076 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.104 lira olurken, ons fiyatı tam tersi düşüş yaşayarak 1.316 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 150 lira olurken, beşli altın 5.363 lira oldu.   

 

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir