Cuma , Haziran 22 2018

Altın Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor! İşte 25 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında son günlerde devam eden yükseliş bir değişiklik göstermedi ve yükselmeye devam etti. Bu yaşanılan son yükselişlerden sonra ise fiyatlar nasıl şekillendi? İşte detaylar…

Geçtiğimiz hafta ani bir yükseliş yaşayarak yeniden tavan fiyata ulaşan altın fiyatları, bu yükselişlerini ise yine geçtiğimiz hafta sonunda sonlandırdı ve fiyatlar düşmeye başladı. Bu düşüşler ise yeni haftada son buldu ve hafa sonuna kadar fiyatlar yükselerek ilerlemeye devam etti. Yaşanılan bu son yükselişlerin ardından ise ekonomi analistleri altın fiyatları hakkında açıklamalarda bulundu ve fiyatların bir iniş gösterip bir de çıkış yaşamasının tamamen yaşanılan jeopolitik olaylarla alakalı olduğunu belirtti ve fiyatların bu şekilde devam edeceğini belirtti. Ayrıca da fiyatlarda ilerleyen günlerde bir düşüş yaşanılabileceğini belirtti.

25 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

25 Şubat 2018 itibari ile yükselişe devam eden altın fiyatlarında gram altının satış fiyatı 162 lira olurken, çeyrek altının satış fiyatı ise 264 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.085 liradan satışa sunulurken, ons fiyatı ise 1.329 lira oldu. Ayrıca tam altının fiyatı 1.056 lira olurken, yarım altının fiyatı 529 lira oldu. bununla beraber 22 ayar bileziğin ise satış fiyatı 147 lirada seyrederken, beşli altının satış fiyatı ise 5.267 liraya yükseliş gösterdi. Ayrıca 14 ayar altın da 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir