Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatları Zirveye Çıkmaya Devam Ediyor! İşte 16 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatları yine son zamanlarda en hareketli dönemini geçiriyor. Günlerdir hafif bir şekilde yükselme gösteren altın fiyatları, yeniden zirveye doğru tırmanmaya başladı ve özellikle çeyrek altının fiyatı tavan yaptı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine oldukça hareketli saatler yaşanıyor. Bir düşüş gösteren bir de yükseliş gösteren fiyatlar, son günlerde yükselme eğilimi içerisinde ilerlemeye başlamış fakat bu yükselişler oldukça hafif bir şekilde meydana gelmişti. Ancak dün itibari ile bu yükselişini devam ettiren altın fiyatları, yeniden zirveye doğru çıkmaya başladı ve özellikle çeyrek altın zirveye çıkmaya başladı. Altın fiyatlarında yaşanılan bu ani ve sert yükselişlerin ardından ise ekonomi analistleri yaptıkları yorumlarda fiyatların bir süre daha bu seviyelerde ilerleyeceğini belirtti ve yükselişlerin süreceğini belirtti. Bunun yanı sıra ekonomistler, fiyatlarda ani ve sert bir düşüş beklemediklerini söyledi.

16 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

16 Şubat itibari ile ise altın fiyatlarında yaşanılan yükselişlerin ardından çeyrek altının fiyatı 268 lira oldu. Gram altın ise 163 liradan satılmaya başlandı. Tam altının fiyatı ise 1.069 lira olurken, yarım altının fiyatı 536 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.098 lira olurken, ons fiyatı 1.353 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı 149 lira olurken, beşli altının fiyatı 5.329 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir