Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatlarında Düşüş Başladı! İşte 28 Şubat 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Serbest piyasa altın fiyatlarında yine yeni bir hareketlilik yaşanıyor. Bir haftadır yükseliş içerisinde olan fiyatlar bugün itibari ile düşüş yaşamaya başladı. Peki bu düşüşler altın fiyatlarını nasıl etkiledi. İşte detaylar…

Serbest piyasa altın fiyatlarında yine oldukça hareketli anlar yaşanıyor! Geçtiğimiz hafta itibari ile yine ani bir çıkış yaşayan ve bu çıkışını ise bir haftadan bu yana devam ettiren altın fiyatları, Şubat ayının son gününde büyük bir sürpriz yaptı ve fiyatlarda bir düşüş yaşanmaya başladı. Son zamanlarda yaşanılan bu yükselişlerin ardından altın fiyatlarının yeni aya nasıl başlayacağı ve yükselişe devam edip etmeyeceği merak edilirken, fiyatlar bir sürpriz yaptı ve kademeli bir düşüşe başladı. Ekonomi analistleri ise bu yaşanılan düşüşlerin devam edeceğini ve büyük bir sürpriz yaşanmazsa fiyatların Mart ayına da bu şekilde giriş yapacağını belirtti.

28 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

28 Şubat itibari ile altın fiyatlarında yaşanılan düşüşlerin ardından çeyrek altının fiyatı 264 lira oldu. Gram altının fiyatı ise 161 liraya düştü. Cumhuriyet altını ise 1.084 lira olurken, ons fiyatı ise 1.318 liraya geriledi. Tam altının fiyatı ise 1.056 lira olurken, yarım altın ise 529 lira oldu. 22 ayar bileziğin fiyatı ise 147 olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.265 lira oldu.

 

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir