Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatlarında Düşüş Sürüyor! İşte 12 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında hafta sonu itibari ile başlayan düşüşler devam ediyor. Fiyatlar yeni haftaya da bu düşüşlerini sürdürerek başladı. Peki haftanın ilk gününde gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında uzun süredir devam eden yükselişler, Mart ayının ilk gününde de devam etmiş ve ayın ilk haftasını bu şekilde geçirmişti. Fiyatlarda yaşanılan bu yükselişler ise hafta sonu itibari ile son buldu ve altın çeşitlerinin tümünde fiyatlarda düşme meydana geldi. Yaşanılan bu düşüşler sonrasında altın alıcıları fiyatları merak etmeye başladı. ekonomi analistleri tarafından yapılan değerlendirmelere göre ise altın fiyatlarında hafta sonu itibari ile başlayan ve haftanın ilk gününde de devam eden düşüşün bir süre daha süreceğini ve bu düşüşlerin ise çok daha aşağıya inmesi beklenmediği belirtildi. Ayrıca çeyrek altının ise bu seviyelerde dengeleneceği de ekonomi analistleri tarafından belirtildi.

12 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

12 Mart itibari ile altın fiyatlarında düşüşler devam ederken, yaşanılan bu son düşüşlerle beraber çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 162 lira oldu. Ayrıca tam altının fiyatı ise 1.057 lira olurken, yarım altının fiyatı 530 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.084 liraya düşerken, ons fiyatı 1.323 lira oldu. Beşli altın ise 5.272lira olurken, 22 ayar bileziğin fiyatı ise 147 lira oldu.  

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir