Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatlarında Düşüş Yaşanıyor! İşte 17 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında geçtiğimiz günlerde başlayan ani ve sert yükselişler devam ederken, fiyatlarda ise son derece bir sürpriz gelişme yaşandı ve hafif de olsa düşüşler yaşanmaya başladı. Peki 17 Mart’ta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında geçtiğimiz ay sonunda başlayan ve Mart ayı itibari ile de devam etmekte olan yükselişler, bugün itibari ile bir sürpriz yaptı ve fiyatlarda düşüş yaşandı. Aybaşından bu yana yükselişlerin devam ettiği altın fiyatlarında özellikle çeyrek altın yeni bir rekora doru tırmanmış ve fiyatların daha da yükselip yükselmeyeceği merak konusu olmuştu. Ekonomi analistleri ise altın fiyatlarındaki bu hafif düşüşlerin hafta sonunda devam edeceğini ve fiyatların yeni haftaya da bu seviyelerde başlayabileceğini dile getirdi. Ayrıca ekonomistler tarafından yapılan değerlendirmelerde fiyatlarda ani düşüşlerin beklenmediği de belirtildi.

17 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

17 Mart itibari ile ise altın fiyatlarında yaşanılan hafif kırılmalar sonrasında çeyrek altının satış fiyatı 269 lirada yerini korudu. Gram altının satış fiyatı ise 165 lira oldu. Tam altın ise 1.075 lira olurken, yarım altının satış fiyatı ise 539 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.108 lira olurken, ons fiyatı 1.314 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 150 lirada yerini korurken, beşli altın 5.360 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir