Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatlarında Hareketlilik Devam Ediyor! İşte 29 Ocak 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarındaki iniş-çıkışlar her geçen gün devam ediyor. Yaşanılan son gelişmelerin ardından çeyrek altının ve gram altının fiyatı ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında son zamanlarda büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda sürekli olarak düşme eğilimi içerisinde olan altın fiyatları ara ara yükselse de çok fazla zirveye çıkmamıştı. Ancak son zamanlarda yaşanılan jeopolitik olayların da etkisiyle büyük bir hareketlilik yaşayan altın fiyatları, bir anda yükselmeye başladı ve bu ani yükseliş ise gram altın ile çeyrek altında yaşandı. Bu yaşanılan son yükselişlerin ardından ise tüm zamanların rekoru kırıldı ve sonra ise fiyatlarda hafif düşüş başladı. Ekonomi analistleri tarafından yapılan açıklamalarda ise fiyatlarda daha büyük bir yükseliş beklenmediğini belirtti ve ufak ufak düşüşler ile fiyatların dengeleneceğini açıkladı.

29 OCAK 2018 ALTIN FİYATLARI

29 Ocak itibari ile çeyrek altın fiyatında düşüş yaşanırken, gram altında ise yükseliş gösterdi. Çeyrek altının satış fiyatı 266 lira olurken, gram altın ise yükselişle güne devam ederek 162 lira oldu. Tam altın ise 1.061 lira olurken, yarım altının fiyatı 532 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altının satış fiyatı 1.090 liraya yükselirken, ons fiyatı da 1351 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 148 liradan satışa sunulurken, beşli altının satış fiyatı 5.292 lira oldu.   

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir