Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatlarında Hareketlilik Yaşanıyor! İşte 24 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Hemen hemen hafta başından bu yana düşüşünü devam ettirmekte olan altın fiyatlarında yine bir hareketlilik yaşandı ve yaşanılan bu son hareketlilik sonrasında fiyatlar yükselmeye başladı. İşte altın fiyatlarındaki son durum…

Altın fiyatlarında son haftalar hemen hemen her gün ayrı bir hareketlilik yaşanıyor ve fiyatlar bir inip bir çıkış gösteriyor. Geçtiğimiz hafta fiyatlarda ani bir yükseliş yaşanırken, hafta sonundan sonra ise fiyatlarda bir kırılma meydana geldi ve bu kırılmaların ardından hafta içi fiyatlar düşmeye devam etti. Fiyatlar yaşanılan düşüşler Cuma gününe kadar devam ederken, Cumartesi gününün ilk saatlerinde ise fiyatlar yeniden yükseliş göstermeye başladı. Ekonomi analistleri ise fiyatlarda bu hareketliliklerin devam edeceğini ve fiyatların yeni bir rekor seviyesine çıkmayacağını belirtti. Ayrıca fiyatlarda önümüzdeki günlerde kademeli düşüşlerin olmaya devam edeceği de belirtildi. Peki 24 Şubat’ta altın fiyatları ne kadar oldu?

24 ŞUBAT ALTIN FİYATLARI

24 Şubat itibari ile gram altının fiyatı 162 lira oldu ve çeyrek altının satış fiyatı ise 264 lira oldu. Tam altın ise 1.056 lira olurken, yarım altının fiyatı 529lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını 1.080 lira olurken, ons fiyatı da 1.329 lira oldu. Ayrıca beşli altının fiyatı 5.264 lira olurken, 22 ayar bilezik ise 147 liradan satışa sunulmaya başlandı.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir