Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatlarında Sert Düşüş! İşte 1 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında son zamanlarda devam eden yükselişler, yeni aya girilmesiyle birlikte son buldu ve fiyatlarda sert bir düşüş yaşanmaya başladı. Bu sert düşüşten sonra ise çeyrek altın ve gram altın kaç para oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine oldukça hareketli dakikalar yaşanıyor! Son zamanlarda ani bir yükseliş gösteren ve bu yükselişini giderek devam ettiren altın fiyatları, adeta tüm zamanların rekorunu kırarak herkesi şaşırtmış ve altın yatırımcılarının ise yüzünü güldürmüştü. Fiyatlardaki bu artışın ise ne kadar devam edeceği merak edilirken, ekonomi analistleri ise yaptıkları yorumlarda fiyatların kısa bir süre zarfında yavaş yavaş dengelenebileceğini dile getirmişti. Yaşanılan bu yükselişlerin jeopolitik olaylardan kaynaklandığını belirten ekonomi analistleri, fiyatlarda yeniden zirveye çıkmasının ise beklenmediğini de dile getirdi.

1 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

1 Şubat itibari ile ani bir düşüşe geçen altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 264 liraya geriledi. Gram altının satış fiyatı ise 162 lira oldu. Tam altın ise 1.056 liradan satışa sunulurken, yarım altının satış fiyatı 529 liraya düştü. Cumhuriyet altını ise 1.081 liradan satışa sunulurken, ons fiyatı 1.344 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı 147 liraya gerilerken, beşli altının satış fiyatı ise 5.266 lira oldu. bunun yanı sıra 14 ayar altının satış fiyatı ise 92 lira oldu.  

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir