Pazartesi , Haziran 25 2018

Altın Fiyatlarında Sürpriz Gelişme! İşte 3 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında Şubat ayının son haftasında başlayan düşüşler, Mart ayının ilk günlerinde de devam etti. Ancak 3 Mart itibari ile fiyatlarda düşüşün devam etmesi beklenirken sürpriz bir gelişme yaşandı ve fiyatlar yükselmeye başladı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine sürpriz gelişmeler yaşanıyor! Şubat ayının son iki haftasında düşüşe geçen altın fiyatları, bu düşüşlerini Mart ayının ilk günlerinde de devam ettirdi. Fiyatlardaki bu kırılmaların ve düşüşlerin bir müddet daha devam etmesi beklenirken, sürpriz bir gelişme yaşandı ve fiyatlarda ani bir yükseliş başladı. Altın fiyatlarında yaşanılan bu sürpriz gelişme sonrasında ise ekonomi analistleri tarafından bir değerlendirme yapıldı ve fiyatlardaki ani yükselişlerin ülkedeki siyasi gündem ve jeopolitik olaylardan kaynaklandığını dile getirdi. Ayrıca da fiyatların bir müddet bu şekilde ilerlemesinin beklendiği de belirtildi.

3 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

3 Mart itibari ile yaşanılan yükselişlerin ardından en çok çeyrek altın fiyatı merak edilmeye başlandı. 3 Mart itibari ile yükselişe geçen çeyrek altının fiyatı 265 lira oldu. Gram altın ise 161 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.076 lira olurken, ons fiyatı 1.322 lira oldu. Ayrıca tam altın fiyatı 1.058 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 530 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 148 liraya çıkarken, beşli altının fiyatı 5.275 lira oldu.  

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir