Cuma , Haziran 22 2018

Altın Fiyatlarında Yükseliş Başladı! İşte 7 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Son günlerde hayli hareketli saatler geçiren altın fiyatlarında bir düşüş başlamış ve bu düşüş günlerce devam etmişti. Ancak bu düşüşler ise yine son buldu ve yerini yükselişe bıraktı. Bu yükselişin ardından ise fiyatlar nasıl şekillendi. İşte detaylar…

Altın fiyatları son zamanlarda hayli hareketli saatler yaşıyor. Fiyatlar geçtiğimiz aylarda ani bir çıkış yakaladı ve bu ani çıkışların ardından ise altın fiyatlarında adeta tüm zamanların rekorunu kırıldı. Özellikle çeyrek altın ve gram altın kendi rekorlarını kırdı. Altının bu yükselişi ise yatırımcıları memnun kılarken, altın alıcılarının ise hayli canını sıktı. Fiyatlardaki yükseliş ise geçtiğimiz günlerde son buldu ve düşüşe geçmeye başladı. Bu düşüşler ise yeniden son buldu ve fiyatlarda yükseliş başladı. Ekonomi analistleri ise fiyatların dengeli bir seviyede yükseliş yaşayacağını belirtti.

7 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

Fiyatlarda yaşanılan son yükselişlerin ardından 7 Şubat itibari ile çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Gram altın ise 160 liradan alıcısını bulmaya başladı. Tam altın ise 1.059 lira olurken, yarım altının satış fiyatı 531 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altının satış fiyatı 1.086 lira olurken, ons fiyatı ise 1.325 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 148 lira olurken, beşli altın 5.279 liradan alıcısını bulmaya başladı. 14 ayar altının satış fiyatı ise 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir