Pazar , Haziran 24 2018

Altın Fiyatlarında Yükseliş Sürüyor! İşte 21 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında başlayan ani yükselişler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Fiyatlarda meydana gelen bu son yükselişlerden sonra çeyrek altın ve gram altının fiyatı ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatları yine çok hareketli günler geçiriyor. Fiyatlar geçtiğimiz hafta düşüş yaşayarak dengelenmeye başlamışken, bu hafta yine ani ve sert bir yükselişe geçti ve bu yükselişlerin ardından yeniden tüm zamanların rekorları kırıldı. Altın fiyatlarında meydana gelen bu olağanüstü yükselişlerin ardından ise bazı açıklamalar yapan ekonomi analistleri, fiyatlardaki bu yükselişlerin yeni haftada da devam edebileceğini ve bu yükselişlerin daha fazla artmayacağını belirtti. Yükselişlerin dengeli bir seviyede kalacağını ve yeni rekorların kırılmasının beklenmediğini açıklayan ekonomi analistleri, eski fiyatlara dönmenin ise zaman alabileceğini belirtti.

21 OCAK’TA ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Peki altın fiyatlarında devam eden bu yükselişlerin ardından çeyrek altın ve gram altın ne kadar oldu? Son yükselişlerin ardından çeyrek altının satış fiyatı 266 lira oldu. Gram altının fiyatı ise 163 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.090 lira olurken, ons fiyatı 1.332 lira oldu. Tam altın ise 1.062 liradan satışa sunulurken, yarım altın 532 lira oldu. 22 ayar bileziğin ise satış fiyatı 148 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.295 lira oldu. Ayrıca 14 ayar altın da 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir