Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Fiyatlarında Yükseliş Sürüyor! İşte 25 Aralık 2017 Altın Fiyatları


Son günlerde ani bir hareketlenme yaşayan ve yükselmeye başlayan altın fiyatlarında yükselişler devam ediyor. Peki 25 Aralık’ta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Geçtiğimiz hafta boyunca sürekli düşüş eğilimi içerisinde olan ancak Cuma gününden sonra aniden yükselmeye başlayan altın fiyatları aynı şekilde ilerlemeye devam ediyor. Fiyatlarda daha fazla düşüşün yaşanması beklerken birden yükselmesi kimsenin beklemediği bir durum olurken, çoğu ekonomi analisti yaşanan son gelişmelerin yaşanılan jeopolitik olaylardan dolayı kaynaklandığını belirtti ve bu yüzden fiyatlarında yükselişe geçtiği açıklandı. Ekonomistler yaptıkları açıklamalarında ise fiyatların her ne kadar yükselme eğiliminde olsa da dengeli bir seviyede kalacağını belirtiyorlar.

25 ARALIK ALTIN FİYATLARI

Yaşanılan son yükselişlerin ardından ise çeyrek altının fiyatı 255,86 lira oldu. Gram altının fiyatı ise son yükselişlerden sonra 156,21 lira oldu. Tam altın ise 1.020 lira olurken, yarım altın 511,73 lira oldu. Cumhuriyet altının ise satış fiyatı 1.050 lirada yerini korurken, ons fiyatı 1.275 lira oldu.

Tüm bu fiyatların yanı sıra 22 ayar bilezik de yükselişe geçti ve 25 Aralık itibari ile satış fiyatı 142,72 lira oldu. Ayrıca beşli altının satış fiyatı ise 5.086 liraya yükseliş gösterirken, gremse altının fiyatı 2.558 lira oldu. 14 ayar altının fiyatı ise 89,20 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir