Pazar , Haziran 24 2018

Altın Hafta Sonu Düşüşe Geçti! İşte 18 Şubat Altın Fiyatları


Altın fiyatları son günlerde yine ani bir çıkış yakaladı ve bu çıkışların ardından fiyatlar adeta yeniden zirveye tırmanmaya başladı. Hafta içinde devam eden yükselişler ise hafta sonu yerini düşüşe bıraktı. Peki altın fiyatları kaç para oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında son günlerde yine çok büyük bir hareketlilik yaşandı ve fiyatların yükselmesiyle beraber adeta özellikle çeyrek altın ve gram altın yeniden zirveye tırmanmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı bu yükselişler ile tüm zamanların rekorlarını kıran altın fiyatları, bu son yükselişlerin ardından yeniden rekor kıracak mı diye hem altın alıcılarını hem de yatırımcıları merakta bıraktı. Ancak fiyatlar hafta sonunda düşüşe geçmeye başladı ve ufak kırılmalar yaşandı. Ekonomi analistleri ise fiyatlarda bu hafif düşüşlerin bir süre devam edeceğini dile getirdi.

18 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

Hafta sonu itibari ile altın fiyatlarında düşüşlerin yaşanılmasının ardından 18 Şubat’ta çeyrek altının fiyatı 265 lira oldu. Gram altının satış fiyatı 162 lira oldu. Tam altının satış fiyatı ise 1.059 lira olurken, yarım altının satış fiyatı ise 531 lira oldu. Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.087 lira olurken, ons fiyatı 1.348 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 148 lira oldu. Beşli altının ise satış fiyatı 5.281 lira olurken, 14 ayar altın 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir