Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Kelebek’te Nazlı Çelik Fırtınası! Ödülünü Şehitlere Adadı


44’üncüsü yapılan Altın Kelebek Ödül Töreni’nde pek çok ünlü isim başarılarından dolayı ödüllerini alırken, ödül alanlardan birisi de Nazlı Çelik’ti. Ödül töreninde duygu dolu bir konuşma yapan Çelik, ödülünü tüm şehitler adına aldığını açıkladı.

Altın Kelebek Ödül Töreni’ dün yapıldı ve pek çok ünlü isim ödüllerini aldı. Bu yıl ise 44’üncüsü yapılan Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülünü alan herkes kısa açıklamalarda bulunurken, bir diğer ödül alan isim Nazlı Çelik ise öyle bir konuşma yaptı ki herkesin gözleri yaşardı. Star TV’de Ana Haber’i sunan Nazlı Çelik, en iyi kadın haber sunucusu ödülüne layık görüldü. Ödülü aldıktan duygu dolu bir açıklama yapan Nazlı Çelik, ilk önce Beşiktaş saldırısındaki şehitlerimizi andı ve “Bu konuşmamın sonunda ‘Bu kadının başka bir hayatı yok mu?’ diyeceksiniz ama ben buradan verilen mesajların çok geniş kitlelere ulaştığına ve gücüne inanıyorum. O yüzden de bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Bugün, geçen sene Beşiktaş’ta 46 şehit verdiğimiz saldırının yıl dönümü. Bizler yaşadıklarımızı unutmadıkça, acılarımızı unutmadıkça daha da güçleneceğiz. Gerçeklerle yüzleştikçe daha da önemli bir ülke olacağımızı düşünüyorum” dedi.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN ALIYORUM    

Bu açıklamalarının ardından Kato Dağı’nda ki operasyonlarda şehit düşen Aydoğan Aydın ve Yarbay Songül Yakut’u da anan Nazlı Çelik, bu ödülü tüm şehitler için aldığını söyledi ve ödülünü şehitlere adadı. Çelik, “O yüzden benim için çok önemli olan bu Altın Kelebek’i onları ziyaretimden 6 gün sonra terörle mücadele operasyonlarının en önemli operasyonlarına imza atarken şehit verdiğimiz başta Aydoğan Aydın Paşa, Songül Yakut Yarbay ve 13 Kato kahramanına ve vatan topraklarını emanet ettiğimiz şehitlerimiz için alıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haberin Kaynağı : Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com     

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir