Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altın Rekora Doymuyor! İşte 16 Ocak 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında inanılmaz derecede bir yükseliş yaşanıyor ve fiyatlar adeta rekor üzerine rekor kırıyor. Son yükselişlerin ardından çeyrek altın yeni rekorunu kırarken gram altının fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında tüm zamanların en hareketli zamanları yaşanmakta ve fiyatlar rekor üzerine rekor kırmakta! Son zamanlarda yaşadığı düşüşlerden sonra ani bir yükselişe geçen altın fiyatlarında, yatırımcılar fiyatların ne kadar daha yükseleceğini merak ederken, fiyatlar adeta tüm zamanların rekorlarını kırmaya başladı ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Altın alıcıları ise fiyatların bu denli yükselip rekor kırmasından hayli rahatsız olurken, ekonomi analistleri bu yükselişlerin hafta boyunca devam edebileceğini ve yeni rekorların da kırılabileceğini söyledi. Ayrıca beklenmedik bir durumun yaşanılabileceğini ve ser bir düşüşte olabileceği açıklandı.

16 OCAK’YA ÇEYREK ALTIN KAÇ PARA OLDU?

16 Ocak itibari yükselişine devam eden altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 267 lirayı gördü. Gram altının satış fiyatı ise 163 lira oldu. Tam altın da yükselerek 1.065 lira olurken, yarım altının satış fiyatı 534 lira oldu. Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 1.082 lira olurken, ons fiyatı da 1.340 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı 149 liraya çıkarken, beşli altının satış fiyatı da 5.313 lira oldu. 14 ayar altının fiyatı ise 93 liraya yükseliş gösterdi.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir