Cuma , Haziran 22 2018

Altında Fiyatlar Gerilemeye Başladı! İşte 23 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında son günlerde devam yükselişler son bulmaya başladı ve fiyatlar düşüş yaşamaya başladı. Bu son düşüşlerin ardından ise altın fiyatları nasıl şekillendi? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında yine olağanüstü bir hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz günler içerisinde sınırda yaşanan olaylarında etkisiyle düşüş içerisinde seyir halinde olan altın fiyatları, an da ani değişiklik yaşadı ve fiyatlar zirveye doğru tırmanmaya başladı. Bu yükselişlerin ardından ise çeyrek altında ve gram altında tüm zamanların rekoru kırıldı ve fiyatlar yatırımcıları hayli memnun kıldı. Ancak bu ani ve sert yükselişler ise şimdi yeniden yerini düşüşe bıraktı ve fiyatların tümünde düşüş başladı. Ekonomi analistleri ise yaşanılan gelişmelerin ardından fiyatların düşmeye devam edebileceğini ve bir süre daha düşüşe devam ederse eski haline dönebileceğini belirtti.

23 OCAK 2018 ALTIN FİYATLARI

23 Ocak itibari ile düşüşe geçen çeyrek altının satış fiyatı ise 265 lira oldu. Gram altının satışı fiyatı 162 liraya geriledi. Cumhuriyet altını ise 1.090 lirada yerini korurken, düşüşe devam eden ons fiyatı 1.333 lira oldu. Tam altın ise 1.060 lira olurken, yarım altının satış fiyatı ise 531 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 148 liraya gerilerken, beşli altının satış fiyatı ise 5.283 lira oldu. 14 ayar altının fiyatı ise 92 lira oldu.   

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir