Pazartesi , Haziran 25 2018

Altında Sert Düşüş Sürüyor! İşte 3 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatları son zamanlarda her ne kadar yükseliş yaşasa da sert bir düşüşe geçti. Fiyatlarda ise bu sert düşüş devam ederken, çeyrek altın ile gram altının yeni fiyatı ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında son zamanlarda en hareketli dönem yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda dengeli bir seviyede ilerlerken bir anda fiyatlar, patlama yaşamış ve fiyatlar yaşadığı yükselişler ile adeta tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Altın fiyatlarında yaşanılan bu yükselişler ise en çok yatırımcıları sevindirirken, ekonomi analistleri ise fiyatlardaki değişim hakkında açıklamalarda bulundu. Yaşanılan rekor seviyelerin ardından bu sert düşüşlerin normal olduğunu ve jeopolitik olaylardan dolayı da fiyatların değişkenlik gösterdiğini söyleyen ekonomi analistleri, fiyatlarda biraz daha düşüş yaşanacağını ve kendisini dengeleyeceğini belirtti. Peki bu son düşüşün ardından ise gram altın ise çeyrek altının fiyatı ne kadar oldu?

3 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

3 Şubat itibari ile ise çeyrek altının satış fiyatı 263 liraya düştü. Gram altının satış fiyatı ise 161 liraya geriledi. Tam altın ise 1.051 lira olurken, yarım altının satış fiyatı ise 527 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.082 lirada sabit kalırken, ons fiyatı 1.332 liraya geriledi. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.242 lira oldu. Ayrıca 14 ayar altın ise91 liraya geriledi.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir