Cumartesi , Ağustos 4 2018

Altında Sıcak Gelişme! Fiyatlar Hareketlenmeye Başladı! İşte 23 Aralık 2017 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yeni bir hareketlenme başladı ve fiyatlar yeniden yükselişe geçmeye başladı. peki 23 Aralık’ta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında yine yeni bir hareketlenme başladı! Hafta başından bu yana başladığı gibi dengeli bir şekilde ilerlemeye devam eden altın fiyatları, hafta sonuna girilmesiyle beraber bir anda hareketlendi ve fiyatlarda yükselme olmaya başladı. Özellikle yükselişlerin çeyrek altın ve gram altında meydana geldiği görüldü. Ekonomi analistleri ise bu ani yükselişi yorumlarken, fiyatlarda ufak tefek yükselişlerin olabileceğini ancak çok aşırı bir yükselme ile yeni rekorların olmayacağı belirtildi. Fiyatlarda ise yılbaşına kadar hafif düşüşlerin olabileceği ve özellikle çeyrek altında ve gram altının dengeli bir şekilde ilerleyeceği belirtildi.

23 ARALIK ALTIN FİYATLARI

Yaşanılan bu son gelişmelerin ardından yükselişe geçen çeyrek altının satış fiyatına bakıldığında 255 lira olduğu görülüyor. Gram altın ise 156 liradan alıcısını buluyor. Tam altın ise 1.017 lira olurken, yarım altının fiyatı 510 lira oldu. cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.040 lirada yerini korudu ve ons fiyatı 1.274 lira oldu.

Ayrıca bunların yanı sıra 22 ayar bilezik 142 liradan satışa sunulurken, 14 ayar altın ise 88 lira oldu. beşli altının satış fiyatının ise 5.074 lirada sabit kaldığı görülüyor.  

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir