Cuma , Haziran 22 2018

Anaokulunda Rezil Görüntüler! Çoçuklara Hem Dayak Atıp Hem De Yarı Çıplak Tuvalete Götürdüler


İstanbul Tuzla’da ki bir özel anaokulunda skandal görüntüler ortaya çıktı. Bir öğrenci velisi tarafından ortaya çıkartılan videoda öğrenciler toplu halde yarı çıplak tuvalete götürülüyor ve ayrıca da şiddete maruz kalıyor. İşte detaylar…

İstanbul Tuzla’da bulunan anaokulunda skandal görüntüler! İstanbul’un Tuzla semtinde bulunan Özel Şirin Afacanlar Anaokulu’na iş yeri uzakta olduğu için çocuğunu yazdıran Zeynep Atasever, bir süre sonra çocuğunda bazı değişiklikler olduğunu gördü ve çocuğunun anaokulunda şiddet gördüğünü söylemesi üzerine işten ayrıldı ve aylarca anaokuluna işçi olarak girmek için uğraştı ve bunu da başardı. Anaokulunda işe başlayan Zeynep Atasever, içeride ne olup bittiğini cep telefonuna kaydetti ve görüntüleri de ailelere gönderdi. Ancak her seferinde aileler anaokulu yönetimi tarafından sakinleştirilip olayın üzeri kapatıldı.

3 AY BOYUNCA DEDEKTİF GİBİ UĞRAŞTIM

Ancak Atasever’in çektiği son görüntülerde ise kız ve erkek çocuklarının yarı çıplak ve toplu halde tuvalete götürüldüğü ve bazı öğrencilerin de şiddete maruz kaldığı görüldü. Bu videolar ise bir televizyon programında yayınlanınca ailelerin hepsi ayaklandı ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından anaokulu kapatıldı ve soruşturma başlatıldı.

Yaşanılan bu skandal olayları ortaya çıkartmak için 3 ay boyunca uğraştığını dile getiren Zeynep Atasever ise dayak görüntülerini de çektikten sonra oğlunu da okuldan aldığını ve işten çıktığını söyledi. Aileler ise savcılığa suç duyurusunda bulundu.  

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir