Salı , Haziran 19 2018

Ankara’da 51 Öğretmen Gözaltına Alındı


Son dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, görevlerinden FETÖ üyesi olmalarından dolayı KHK ile uzaklaştırılan 107 öğretmen için yakalama kararı çıkarttı ve bu kararın ardından 51 öğretmen gözaltına alınarak emniyete götürüldü. İşte detaylar…

Ankara’dan son dakika gelişmesi! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, daha önce Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na üye olmaları gerekçesiyle Ankara ve çevresinde görev yapan ve KHK ile de görevlerinden uzaklaştırılan 107 öğretmenin yakalanması için gözaltı kararı çıkarttı.

51 ÖĞRETMEN GÖZALTINDA

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ’ye üye olmaları gerekçesiyle görevden KHK ile uzaklaştırılan 107 öğretmen hakkında gözaltı kararı çıkartmasının ardından emniyet güçleri hemen harekete geçti ve Ankara ile çevresinde bulunan bu öğretmenleri yakalamak için çalışma başlattı.

Emniyet güçlerinin çalışmaları sonucunda ise FETÖ’ye üye olmak suçuyla görevden uzaklaştırılan 107 öğretmenden 51’i yakalanıp gözaltına alındı ve diğerlerinin de yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir