Cumartesi , Temmuz 21 2018

Ankara’da İğrenç Olay! Öz Kızına 1 Yıldır Tecavüz Eden Baba Tutuklandı


Ankara’nı Keçiören Mahallesi’nde 1 yıldır öz kızına tecavüz ettiği iddia edilen ve bu iddiaları da kabul eden Y.Ç, tutuklanarak cezaevine gönderildi. İşte detaylar…

Ankara’da tam anlamıyla iğrenç bir olay yaşandı! Ankara’nın Keçiören İlçesi’nde yaşamakta olan Y.Ç isimli 35 yaşındaki bir şahıs, öz kızına tecavüz ettiği için tutuklandı.

Ankara’nın Keçiören İlçesi’ne bağlı Aşağı Eğlence Mahallesi’nde yaşamakta olan 35 yaşındaki, Y.Ç isimli bir şahıs, iddialara göre 1 yıldan bu yana öz kızı olan 15 yaşındaki S.Ç’ye tecavüz etti. 1 yıldır kızını tecavüz eden Y.Ç’yi ise karısı A.Ç, hemen karakola giderek şikayet etti ve durumu bildirdi.

VATANDAŞLAR TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Y.Ç’nin öz kızına tecavüz ettiği yönünde anne A.Ç’nin verdiği ifadeler sonrasında polis ekipleri harekete geçerek hemen Y.Ç’yi gözaltına aldı ve emniyete getirdi. Burada ise ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından hemen 1. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Y.Ç, burada ise yapılan yargılama sonrasında tutuklandı ve ardından da cezaevine gönderildi.

Öte yandan Aşağı Eğlence Mahallesi’nde oturan bazı vatandaşlar tarafından çekilen Y.Ç ile ilgili olarak bir video yayınladı. Videoda Y.Ç’yi ormanlık bir bölgeye götürdüğü görülen vatandaşlar, bir yandan Y.Ç’ye kızına tecavüz edip etmediğini soruyor ve bir yandan da sopayla Y.Ç’ye vuruyor. Y.Ç ise kızına tecavüz ettiğini videoda itiraf ediyor.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir