Pazartesi , Ağustos 6 2018

Ankara’da İki Kişiyi Öldürüp Kaçan Taksiciyi Polis Kan İzlerini Takip Ederek Yakaladı


Ankara’da iki gence bıçaklanarak öldürülen sonra yaralı halde kaçmaya çalışan taksici polis tarafından Kan İzlerini takip edilmesi sonucu kısa süre içerisinde yakalandı.

Alınan ilk bilgilere göre Samet K. ve Umut S. adlı iki genç,  06 ED 9815 plakalı otomobille Kalaba Mahallesi Hüzün Sokak’a Gelerek burada Kaldırımda alkol almaya başladı.  Bu sırada yoldan geçen taksici Kadir E ile gençler arasında tartışma çıktı. Kısa süre içerisinde tartışma kavgaya dönüşürken çevrede bulunan vatandaşlar araya girerek taksi sürücüsü Kadir E’yi olay yerinden uzaklaştırdı. Kadir E. kısa süre sonra olay yerine yeniden dönerek Samet K. ve Umut S’yi bıçaklayarak kaçtı. Olay yerine ihbar üzerine 112 Acil Servis ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, Samet K. ve Umut S’nin cansız bedenlerini buldu.

KAN İZLERİNDEN YAKALANDI

Kadir E’nin Kavgadan sonra olay yerinden yaya olarak kaçtı ve yaralı olduğu belirlenirken polis ekipleri yerlerde bulunan kan izlerine adım adım takip etti. Yapılan İnceleme sonucunda zamanın bir Akaryakıt istasyonuna girdiği tespit edildi.  Buraya gelen polis ekipleri akaryakıt istasyonunda da bulunan kandamlalarını takip ederek zanlının yolun karşısında bulunan Botanik Park’a kaçtığını belirledi. Polis ekipleri Park içerisinde de Kan İzlerini takip ettikten sonra görgü tanıklarının da ifadesi ile Kadir E’nin buradan bir ticari taksiye binerek karşılığını belirledi. Ekipler aldıkları bu bilgi doğrultusunda bölgede alarm durumuna geçerken zammın bir süre sonra Sedefçiler Sokakta bir binaya girdiğini tespit etti. Kadir E. burada saklandığı evde yakalanırken olay yerinden Kaçarken olayda kullandığı bıçağı attığı yere de gösterdi.

About admin

Check Also

Gaziantep’te Kaybolan 9 Yaşındaki Çocuk Ölü Bulundu

Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde kaybolan 9 yaşındaki Suriyeli Ahmet Salih’in cesedi bulundu. Küçük çocuğun cesedinin ailesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir