Cumartesi , Temmuz 21 2018

Ankara’da Korkutan Olay! Gaz Dolum Fabrikasında Patlama Oldu


Ankara’nın Kaza İlçesi’nde bulunan bir gaz dolum fabrikasında işçiler havasını almaya çalıştığı sırada büyük bir patlama meydana geldi. Patlamada ise şans eseri hayatını kaybeden olmazken, 1 işçi ellerinden ve yüzünden yaralandı. İşte detaylar…

Ankara’da ki bir gaz dolum fabrikasında adeta faciadan dönüldü ve meydana gelen patlamada 1 kişi ellerinden ve yüzünden yaralandı.

Ankara’nın Kaza İlçesi’nde ki Saray Mahallesi’nde bulunan Gimat Caddesi üzerinde ki bir gaz dolum fabrikasında son derece vahim bir olay gerçekleşti. Gündüz saatlerinde işçiler tüplerin havasını alırken tüplerden bir tanesinde parlama gerçekleşti. Bu parlama ise bir anda gazometreye sıçradı. Bu sıçrama sonrasında ise fabrikada bir anda çok büyük bir patlama gerçekleşti. Patlamanın sesini duyan ve patlamayı görenler ise büyük bir şok yaşarken durum hemen sağlık, itfaiye ve polis ekiplerine bildirildi.

20 METRELİK ALEV TOPU OLUŞTU

Patlamanın ihbarının alınmasının ardından olay yerine çok sayıda ekip gönderildi ve polis ekipleri hemen fabrika etrafında güvenlik önlemleri aldı. Bunun yanı sıra sağlık ekipleri fabrikadaki işçilere müdahalelerde bulundu ve patlamada ağır yaralanan 1 işçi ambulans ile hemen hastaneye götürüldükten sonra tedavi altına alındı.

Patlama sonrasında ise fabrikada yangın çıktı ve itfaiye ekipleri müdahalede bulunsa da yangın uzun uğraşlar sonucunda söndürülebildi. Fabrikanın ise duvarlarında çatlaklar oluşurken, trapez saçların ise koptuğu görüldü. Bir görgü vatandaşı ise patlama esnasında 20 metrelik alev topunun oluştuğunu söyledi.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir