Salı , Haziran 19 2018

Annesi 3 Aydır Göremiyorum Demişti! Müge Anlı Balona Röveşata Atan Genci Buldu


ATV ekranlarında yayınlanan programında Ankara’da balona röveşata atmasıyla gündeme gelen ve çok konuşulan Gülbey Türkücü’nün annesini canlı yayına konuk eden ünlü sunucu Müge Anlı, annenin evladını 3 aydır göremediğini ve kayıp olduğunu söylemesi üzerine harekete geçti. Müge Anlı başarısını ve farkını yine göstererek Gülbey Türkücü’yü buldu.

ATV ekranlarında kayıpları bulması ve gözü yaşlı ailelerin yüzünü güldürmesiyle tanınan ve ekranların sevilen yüzü Müge Anlı bir annenin daha yüzünü güldürdü. Ankara’da görüntüsü yayınlanan ve balona röveşata atmasıyla fenomen hale gelen Gülbey Türkücü’nün annesi Müge Anlı İle Tatlı Sert programına katılmış ve oğlunu 3 aydır göremediğini söylemişti. Müge Anlı, 3 aydır ailesinin göremediği genci buldu.

3 AY SONRA AİLESİNE KAVUŞTU

Geride bıraktığımız günlerde Ankara Kızılay ilçesinde balona röveşata atmaya çalışırken çekilen görüntüleri ortaya çıkan ve kısa sürede sosyal medyada fenomen haline gelen Gülbey Türkücü adlı genç Müge Anlı sayesinde Ankara’da bulundu. Gülbey Türkücü yaklaşık 3 aydır görmediği ailesi ile Müge Anlı sayesinde buluştu.

ANNESİ 3 AYDIR GÖREMİYORUM DEMİŞTİ

Müge Anlı’nın programına katılan gözü yaşlı anne oğlunu 3 aydır göremediğini ve evden çarşıya diye çıkarak bir daha dönmediğini söylemişti. Oğlunu arayan ve görmek isteyen anne müjdeli haberle gözyaşlarına boğuldu.

 

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir