Çarşamba , Temmuz 18 2018

Antalya’da Feci Olay! Kocasını Eve Aldığı Sevgilisine Öldürttü


Antalya’da 78 yaşındaki adamın evde ölü bulunmasının ardından başlatılan soruşturmada olayın ikinci yüzü ortaya çıktı. Yaşlı adamı ise 39 yaşındaki eşinin sevgilisi öldürdüğü ortaya çıktı. İşte detaylar…

19 gün önce Antalya’nın Serik İlçesi’nde ki Akçaalan Mahallesi’nde yaşayan 78 yaşındaki Mustafa Ş. evde hayatını kaybetmişti. Mustafa Ş.’nin hayatını kaybetmesinin ardından ise yapılan incelemeler esnasında Mustafa Ş’nin 39 yaşındaki karısı Sıdıka Ş., polislere eşinin akşam cinsel gücü arttıran bir hapı kullandığını söyledi ve bu sebeple kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş olabileceğini iddia etti. Mustafa Ş.’nin çocukları da olaydan şüphelendi ve ayrıca babalarının 500 bin lirasının kayıp olduğu gerekçesi ile emniyete başvurdular ve olayın araştırılmasını istediler.

SEVGİLİSİNİ GİZLİCE EVE ALMIŞ

Mustafa Ş.’ye yapılan otopside ise boğularak öldürüldüğü ortaya çıkınca cinayet Büro Amirliği ekipleri hemen harekete geçti ve Sıdıka Ş. gözaltına alındı. Emniyette ifadesi alınan Sıdıka Ş., yaşanılan olayı anlattı ve Suriye uyruklu 19 yaşındaki E.A ile sevgili olduğunu ve sevgilisini o gece gizlice eve aldığını söyledi. E.A’nın ise eve girdikten sonra eşi Mustafa Ş.’yi boğarak öldürdüğünü belirtti.

Bu ifadelerinin ardından ise kısa sürede E.A’da gözaltına alındı ve olayda kullanılan deri eldivenler de ele geçirildi. Emniyette işlemleri tamamlanan E.A ve Sıdıka Ş., Mustafa Ş.’yi öldürmek suçundan tutuklandılar ve cezaevine gönderildiler. Ayrıca kayıp 500 bin liraya ise yapılan araştırmalarda Mustafa Ş.’nin ev aldığı ortaya çıktı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir