Cumartesi , Ağustos 4 2018

Antalya’da İğrenç Olay! 14 Yaşındaki Komşusunun Kızını Taciz Etti


Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde 54 yaşındaki Remzi E. isimli bir şahıs, komşularının 14 yaşındaki kızını masaj yaptırma bahanesiyle eve çağırıp cinsel tacizde bulundu. Küçük kızın ailesinin şikayeti sonrasında ise 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İşte detaylar…

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde mide bulandıran bir olay yaşandı! Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde ikamet etmekte olan Remzi E. isimli 54 yaşındaki bir şahıs, eşiyle ayrı olan ve sadece kızı ile birlikte kalan karşı komşularının evine gitti ve kapıyı açan 14 yaşındaki S.Ç isimli küçük kıza evde birisinin olup olmadığını sordu. S.Ç ise evde kimsenin olmadığını söyleyince Remzi E., küçük kızı sırtını çiğnemesi ve masaj yapma bahanesi ile evine çağırdı ve küçük kızda o anda kabul ederek başına geleceklerden habersiz Remzi E.’nin evine gitti.

MASAJ BAHANESİYLE TACİZ ETTİ

Eve girdiklerinde ise Remzi sırt üstü yatıp küçük kıza kasıklarına masaj yapmasını isteyince S.Ç, Remzi E.’nin dizlerini ovmaya başladı. Ancak o sırada Remzi E. küçük kızın bacaklarını okşayıp onu taciz etmeye başladı ve eve girerken eline verdiği 20 liranın üzerine bir 20 lira daha vererek korkmamasını söyledi. Ancak S.Ç evden kaçıp kendi evlerine gitti.

Durumu annesine anlatmasının ardından ise karakola giderek şikayetçi oldular ve Remzi E. kısa sürede gözaltına alındı. Suçlamaları her ne kadar kabul etmese de çıkarıldığı mahkemece 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve tutuklanarak cezaevine yollandı.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir