Pazartesi , Haziran 25 2018

Antalya’da Korkunç Cinayetin Detayları Ortaya Çıktı! Önce İlişkiye girmişler Sonra Boğarak Öldürmüşler


Antalya’nın Alanya İlçesi’nde 2016 yılında öldürülen Adalet Maydos cinayetinin detayları ortaya çıktı. Yaşlı kadınla cinsel ilişkiye giren 2 kişinin Maydos’u boğarak öldürdüğü ortaya çıktı ve katil zanlıları kıskıvrak yakalandı. İşte detaylar…

Antalya’da 2016 yılında işlenen Adalet Maydos cinayetinde korkunç detaylar otopsi raporu sonrasında ortaya çıktı! Antalya’nın Alanya İlçesi’nde ikamet etmekte olan 68 yaşındaki Adlet Maydos’tan yakınları bir müddet haber alamadı ve evinin kapısını da açmadığını görünce durum hemen Jandarma ekiplerine bildirildi. Jandarma ekipleri ise eve geldiklerinde ise korkunç manzara ile karşı karşıya kaldı ve yaşlı kadının evde cansız bedeni bulundu.

BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞLER

Jandarma ekiplerinin yaşlı kadının cansız bedenini bulmasının ardından ise olay yerinde incelemeler yapıldı ve ardından savcının da incelemesini tamamlamasının ardından yaşlı kadının cesedi Adli Tıp’a yollandı. Adli Tıp’ta yaşlı kadına yapılan otopside ise korkunç gerçek ortaya çıktı ve yaşlı kadının cinsel birliktelik yaşandıktan sonra boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Yaşlı kadının cinayete kurban gittiği öğrenilince Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bulunan Cinayet Büro Amirliği ekipleri bir çalışma başlattı ve cinayetin aydınlanması için özel ekip kuruldu. Ekipler ise cinayeti işlediklerini tespit eden Hayri K. ve Murat B.’yi gözaltına aldı. 2 zanlı da cinayeti işlediklerini itiraf etti ve yaşlı kadınla para karşılığı ilişkiye girdiklerini sonra da ilişki sırasında boğazını sıkarken öldürdüklerini belirtti.  

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir